
Jak postupovat v terapii nově diagnostikovaného vysoce rizikového folikulárního lymfomu? Jaké jsou výsledky po selhání anti-CD19 CAR T-buněk v léčbě agresivních B-buněčných lymfomů? Jaký vliv má chronické užívání opioidů na výsledky u pacientů s mnohočetným myelomem? To se dozvíte v březnových aktualitách.
1/ Jak léčit vysoce rizikový folikulární lymfom?
Nenechte si ujít téměř 40minutovou diskusi o tom, jak by se měl nově diagnostikovaný vysoce rizikový folikulární lymfom léčit, jaký dopad má relabující/refrakterní onemocnění a jaké jsou standardy péče. Více ve videu.
Zdroj: lymphomahub.com
2/ XS-T analýza: výsledky po selhání anti-CD19 CAR T-buněk
CAR T terapie významně zlepšila léčebné možnosti u pacientů s relabujícími/refrakterními (R/R) agresivními B-buněčnými lymfomy. Navzdory slibným výsledkům data z klinických studií ukázala, že u pacientů stále dochází po infúzi CAR T-buněk k relapsu nebo progresi onemocnění. Čtěte detaily.
Zdroj: lymphomahub.com
3/ Nové léčebné strategie u pacientů s MDS s vysokým a nízkým rizikem
Článek shrnuje klíčová data ze tří prezentací o nové léčbě myelodysplastického syndromu (MDS) z 64. výročního zasedání a výstavy Americké hematologické společnosti (ASH). Nenechte si ujít novinky v terapii MDS.
Zdroj: mds-hub.com
4/ Chronické užívání opioidů po auto-HSCT u pacientů s MM
Bolest je častým příznakem, který pociťují pacienti s mnohočetným myelomem (MM). Opioidy jsou často předepisovány jako strategie zvládání bolesti. Jaký vliv má jejich chronické užívání na výsledky u pacientů s MM? To se dočtete zde.
Zdroj: multiplemyelomahub.com