» O projektu

Rozhodování o diagnostice a léčbě hematologických nebo hematoonkologicky nemocných pacientů je mnohdy velmi náročné. Vítanou pomocí může být společná diskuze odborníků v on-line prostředí. Portál HEMATOLOGIE-online.cz nabízí LÉKAŘŮM ANONYMNĚ KONZULTOVAT případy svých pacientů s hematologickými či hematoonkologickými malignitami. Druhý názor na léčbu poskytují přední čeští hematologové obratem. Vedle možnosti konzultace a přehledu zodpovězených případů z praxe, web nabízí i vzdělávací AKREDITOVANÉ KAZUISTIKY, zprávy z kongresů, přehled aktuálních doporučení a další zajímavosti Z OBORU. Portál je zaštítěn odbornými společnostmi. Lékaři, kteří se zapojili, jej hodnotí velmi pozitivně.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Co o projektu řekli lékaři, kteří již konzultaci využili

Moc děkuji celému kolegiu za cenné rady a konzultaci na dálku. Za promptní reakce a za celý tento projekt. Perfektní směr v komunikaci a spolupráci mez lékaři. Moje první zkušenost s tímto portálem, jsem nadšena.

15. 11. 2023

Zatím je to perfektní, nemám žádných připomínek, jen chválu.

12. 11. 2023

Dobrý den, Vaše konzultace mi velice pomohla v tom, jak dále postupovat. Děkuji velice za uvedení všech možností léčby. Mohla jsem pacienta plně informovat a pacient se mohl rozhodnout jak dále.

30. 10. 2023

Jsem s možností konzultovat své pacienty na tomto portálu moc spokojená a vděčná a děkuji za ni.

5. 10. 2023

Je skvělé, jak rychle má člověk odpověď hned z několika skvělých velkých center najednou...po telefonu by to trvalo mnohem déle a ještě by nemuseli mít na konzultaci čas. Takže naprosto efektivní a komfortní pro pacientku bez časové prodlevy.

28. 8. 2023

Myslim, ze projekt je super, ze vobec existuje nieco taketo, kde sa mozeme podelit o problematických pacientov a ziskat pohlad aj inych kolegov.

28. 8. 2023

Dobrý den, velmi děkujeme za rychlé a nápomocné odpovědi. Postupovali jsme dle doporučení. Velmi si ceníme této možnosti konzultace se specialisty! Jednoznačná spokojenost. Děkujeme, jsme s pozdravem.

16. 6. 2023

Děkuji moc za odpovědi. Všech názorů si velmi vážím a pomohli mi se ujistit v další terapii.

26. 4. 2023

Rychle dostupná konzultace od předních odborníků. Všem velice děkuji.

17. 4. 2023

Projekt je velmi dobrý. Pravidelně tisknu a čtu stránky Vašeho projektu a těším se na kongres hematologů v Praze v hotelu Don Giovanni, i na zahraničního hosta z Rakouska.

22. 3. 2023

Kolegium mi potvrdilo můj zamýšlený postup a naznačilo ještě další případné možnosti.

14. 3. 2023

Nejvíc mě mile překvapilo, jak rychle pánové reagovali. Názory byly podobné, což je pro rozhodování jednodušší. Ještě jednou děkuji.

13. 3. 2023
Odebírejte
novinky
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Hematologie-online.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.